Nie tylko salon sprzedaży

Szerokiej Drogi, to nie tylko salon caravaningowy, ale miejsce, gdzie promujemy aktywny styl życia – wszyscy nasi pracownicy mają to we krwi.


Michał Dąbrowski

p.o. Dyrektora Salonu

Pasjonat #wildcamping, zapalony rowerzysta i skuteczny event manager z wieloletnim doświadczeniem. Bez jego udziału nie odbyłoby się wiele maratonów, imprez sportowych i motoryzacyjnych.
Jego żywiołem jest błoto i ryk silników – nie przepuści żadnej imprezy off-roadowej. Na co dzień jeździ VW T5, którego sam przerobił, by z rodziną (i rowerem) przecierać nieodkryte szlaki. W dzikich miejscówkach pływa SUP-em, a zimą śmiga na snowboardzie (oczywiście freeride’owo).

Michał Dąbrowski

Jaromir Janczak

Dyrektor sprzedaży i serwisu

Mimo młodego wieku – jest już weteranem caravaningu i wytrawnym specjalistą. Jako dziecko zwiedzał polskie i niemieckie kempingi przyczepą, teraz podróżuje kamperem jeszcze dalej. Odbył najważniejsze szkolenia sprzedażowe i serwisowe u europejskich producentów luksusowych marek caravaningowych i bez zająknięcia odpowie na każde, nawet najbardziej skomplikowane pytanie. Z zamiłowania technik – dzięki aplikacji, którą sam stworzył można sterować inteligentnymi systemami w kamperze.

Jaromir Janczak

Przemek Wąsik

Specjalista do spraw sprzedaży

Z wykształcenia prawnik, który każde wakacje spędza w przyczepie, a najbardziej lubi kempingi nad mazurskimi jeziorami. Po pracy oddaje się sędziowaniu zawodów zawodów piłkarskich, a w wakacje pakuje kampera i zwiedza europejskie stadiony piłkarskie. Szlify w obsłudze klienta zdobywał w Ikei, gdzie nauczył się słuchać klientów i doradzać im odpowiednie produkty. W przeszłości wspierał też firmy karawaningowe na targach, dzięki czemu poznał specyfikę branży.

Przemek Wąsik

Marek Andruchowycz

Specjalista ds. sprzedaży akcesoriów

Uwielbia pływać z maską, ale u nas nurkuje w magazynie z akcesoriami, żeby zawsze dostarczyć to, czego potrzebuje klient. Zna w kamperze każdą śrubkę – w branży jest już od ponad 15 lat. Przerwał studia, żeby pomagać rodzicom w jednym z pierwszych salonów z przyczepami kempingowymi, ale swoje powołanie odkrył w akcesoriach karawaningowych. Doradzi najbardziej odpowiedni produkt z listy ponad 1000 pozycji, które znajdą się w naszym sklepie. Wiele z nich sprawdził osobiście podczas licznych podróży kamperem.

Marek Andruchowycz

Jan Czerniewicz

Front Office Manager

Samolotem, terenówką, piechotą czy kamperem nie ma znaczenia, bo – jak mówi – to droga jest celem. Najważniejsze, żeby było ciekawie i z dużą ilością przygód.
Dzięki długoletniej pracy w PLL LOT miał możliwość realizacji swoich podróżniczych marzeń takich jak podróż do Australii, gdzie przemierzył kamperem wschodnie wybrzeże. Mimo wielu odwiedzonych miejsc, jego ulubionym pozostają Tatry.

Jan Czerniewicz

Janek Żdżarski

Marketing i PR

...pełni też te funkcje w Grupie Zasada. Na początku XXI wieku zaczął przemierzać Azję z plecakiem i nieodłącznym notesem i aparatem, przez 15 lat pracował w mediach, w tym jako korespondent w Pekinie. Wie jak pisać, by go czytano. Kamperem podróżował już z rodzicami w latach 90., a teraz jako mąż i ojciec dwóch synów nie wyobraża sobie innej formy odkrywania świata. Gdyby miał czas i możliwości przeprowadziłby się do kampera i relacjonował swoje życie z hashtagiem #vanlife.

Janek Żdżarski

Monika Zawilińska

Prezes Zarządu

Zjeździła kamperem niemal całą Europę. Zawsze aktywna i żywiołowa, omija utarte szlaki, byle było ciekawiej, a swoim uśmiechem zaraża wszystkich. Jest też wytrawną żeglarką i często powtarza, jak bardzo żeglarstwo jest podobne do caravaningu. Jej wnikliwe oko dopatrzy się najdrobniejszych szczegółów i w staraniu się o perfekcję zawsze dopnie swego.

caravaning