Warszawskie Centrum Caravaningowe - LOGO

Nie tylko salon sprzedaży

Warszawskie Centrum Caravaningu, to nie tylko salon caravaningowy, ale miejsce, gdzie promujemy aktywny styl życia – wszyscy nasi pracownicy mają to we krwi.


Jaromir Janczak

Dyrektor zarządzający

Mimo młodego wieku – jest już weteranem caravaningu i wytrawnym specjalistą. Jako dziecko zwiedzał polskie i niemieckie kempingi przyczepą, teraz podróżuje kamperem jeszcze dalej.

Odbył najważniejsze szkolenia sprzedażowe i serwisowe u europejskich producentów luksusowych marek caravaningowych i bez zająknięcia odpowie na każde, nawet najbardziej skomplikowane pytanie. Z zamiłowania technik – dzięki aplikacji, którą sam stworzył można sterować inteligentnymi systemami w kamperze.

Jaromir Janczak

BARTEK SIEDLECKI

Specjalista ds. sprzedaży pojazdów

Nasz specjalista od kamperów, który po godzinach zmienia się w uśmiechniętego kierowcę miejskiego autobusu. Jego oblicze może być Wam znane z przelotnych spotkań na warszawskich trasach, ale serce Bartka bije najsilniej za kółkiem kampera. W caravaningu pracuje od dwóch lat, ale już zdobył uznanie jako ekspert, a grono zadowolonych klientów nieustannie się powiększa. 

Jego wcześniejsze bogate doświadczenie w sektorze motoryzacyjnym, gdzie z zamiłowaniem poświęcał się pracy z pojazdami dostawczymi i niestandardowymi konstrukcjami, teraz owocuje w pasji do kamperów. 

Bartek, który może pochwalić się uprawnieniami do kierowania pojazdami wszystkich kategorii, marzy o licencji pilota i kierowaniu 18-metrowym zestawem kampera z przyczepą. Jego entuzjazm i poświęcenie gwarantują, że każdy poszukiwacz przygód na czterech kołach znajdzie u niego nie tylko idealny pojazd, ale również źródło inspiracji do podróżowania.

Przemek Wąsik

PATRYK MARCINKOWSKI

Specjalista ds. sprzedaży pojazdów
Caravaning pozwala mu łączyć miłość do motoryzacji oraz podróżowania - to jego naturalne środowisko. Efektem jego pracy jest zadowolenie setek klientów, których na co dzień zaraża emocjami i pasją.
 
Patryk czuje caravaning, ma ogromną wiedzę i lubi ludzi, a ludzie lubią jego pozytywne nastawienie i eksperckie podejście poparte praktyką. Regularnie podróżuje przyczepą i kamperami eksplorując europejskie campingi, łącząc to z jazdą cross'em, jazdą na rowerze, bieganiem czy zdobywaniem górskich szczytów.
Przemek Wąsik

DAWID GAJC

Specjalista ds. wynajmu  pojazdów
Profesjonalna ścieżka Dawida rozpoczęła się w nieco innej branży - był przedstawicielem handlowym urządzeń do sprzątania. Ta pozornie odległa od caravaningu rola wyposażyła go w unikalne umiejętności dbałości o detale i czystość, które teraz przekładają się na utrzymanie naszych kamperów w perfekcyjnym stanie. Jego pasja do pracy z klientami, umiejętność negocjowania umów i zaangażowanie w budowanie pozytywnego wizerunku marki sprawiają, że każdy klient czuje się wyjątkowo traktowany.
 
Studiował matematykę i geografię, co oznacza, że nie tylko doskonale radzi sobie z liczbami, ale także posiada rozległą wiedzę o świecie, co jest nieocenione w branży turystycznej. Po godzinach to zapalony sportowiec - od piłki nożnej, przez siłownię, bieganie, po sporty wodne i jazdę na jecie. Jego zainteresowanie motoryzacją i detailingiem zapewnia, że każdy kamper przed wyjazdem jest dokładnie sprawdzony i czysty, co gwarantuje najwyższy komfort podróży
Przemek Wąsik

IWONA BUCZEK

Specjalista do spraw sprzedaży hurtowej akcesoriów

Z zawodu ekonomistka, co przydaje się w jej pracy w WCC. Odpowiada za sprzedaż hurtową akcesoriów i musi dobrze liczyć, bo ilości sprzedawanych towarów liczy w tysiącach.

Sprzedaje głównie do firm zabudowujących kampery, serwisów i wypożyczalni. Każdy z branży zna jej przemiły głos i wzbudza wielki szacunek znajomością każdej śrubki w kamperze. Aż trudno uwierzyć, że mimo młodego wieku w sprzedaży akcesoriów działa już 20 lat!!

Michał Dąbrowski

BARTOSZ CIERNICKI

Asystent działu sprzedaży akcesoriów

Jego drugi dom to przyczepa na Helu, w której od dziecka spędza prawie każde wakacje. Kilka lat temu zaczął śmigać na wake boardzie, a jak wychodzi z wody to siada za konsolą i gra w GTA i Forza Horizon. Ale gry to nie jedyne jego powiązania z motoryzacją. Kilka lat temu otworzył firmę detailingową, gdzie z niezwykłą precyzja pracował nad upiększaniem samochodów. Teraz równie dokładnie dba o kampery i dzielnie wspiera Jaromira i Przemka w sprzedaży.

Studiuje zarządzanie, gdzie uczy się m.in o zarządzaniu konfliktami, gospodarowaniu relacjami, czy o doskonaleniu zawodowym.

W WCC pomaga jak nikt inny i to nie tylko w dziale sprzedaży; zawsze uczynny i pozytywny. Jeszcze nie wie, jakie stanowisko będzie chciał objąć po skończeniu studiów. 

Michał Dąbrowski

SEBASTIAN

Asystent działu sprzedaży akcesoriów

To najmłodsza gwiazda na naszym boisku. Od dziecka kopał piłkę, przebijając się przez młodzieżowe ligi, aż znalazł swoje miejsce w składzie ligowym. Mógłby kontynuować wspinaczkę po drabinie futbolowej, ale los chciał inaczej - nasze ogłoszenie o pracę przykuło jego uwagę.

Teraz w WCC, rozpoczyna swoją pierwszą profesjonalną karierę poza boiskiem. Z precyzją godną najlepszego rozgrywającego i zaangażowaniem równym kapitanowi drużyny prowadzi naszą logistykę magazynową. Jego działania sprawiają, że paczki trafiają do klientów z punktualnością strzału z rzutu karnego.

Michał Dąbrowski

Adam Oleszczuk

Dyrektor działu Pomorze

Tuż po studiach "siedział w kabelkach" jako inżynier elektronik. Dekadę temu, przez przypadek trafił do branży caravaningu i to jest jego życie. Potrafi naprawić i doposażyć każdego kampera i każdą przyczepę, a w swojej karierze zasłynął tym, że w przyczepie klienta zainstalował pralkę, zmywarkę i klimatyzację domową!

Caravaningiem rozkoszuje się w pracy, której ma tyle, że nie ma czasu na wyjazd. "Pracujemy, gdy klienci chcą odpocząć". Tak, czy inaczej, planuje wyprawę campervanem ze swoją żoną i dwójką dzieci.

Michał Dąbrowski

Przemek Różański

Doradca handlowy

Przygodę z caravaningiem zaczął od wypadów przyczepą z rodzicami. Wywodzi się z branży elektronicznej, ale traf chciał, że kolega namówił go na spróbowanie sił w caravaningu. Zaczął od sprzedaży akcesoriów, potem już całych kamperów. To było pięć lat temu, teraz z zamkniętymi oczami zainstaluje roletę, czy radio w kamperze.

O dodatkach do kamperów wie zatem wszystko i swoją wiedzą będzie się dzielił z klientami w Kłębowie (Oddział Pomorze) jako specjalista od akcesoriów. Marzy mu się wyjazd kamperem z narzeczoną w Tatry, które uwielbia od lat. Potem chciałby zdobywać alpejskie szczyty.

Michał Dąbrowski

Monika Zawilińska

Prezes Zarządu

Zjeździła kamperem niemal całą Europę. Zawsze aktywna i żywiołowa, omija utarte szlaki, byle było ciekawiej, a swoim uśmiechem zaraża wszystkich. Jest też wytrawną żeglarką i często powtarza, jak bardzo żeglarstwo jest podobne do caravaningu. Jej wnikliwe oko dopatrzy się najdrobniejszych szczegółów i w staraniu się o perfekcję zawsze dopnie swego.

caravaning

ZNIŻKI | NOWOŚCI | PROMOCJE

*Zapisując się przekazujesz nam dane osobowe. Co z nimi robimy, jak długo trzymamy i jakie masz prawa? Wszystkie informacje zapisaliśmy w naszej polityce prywatności.