Warszawskie Centrum Caravaningowe - LOGO

Nie tylko salon sprzedaży

Warszawskie Centrum Caravaningu, to nie tylko salon caravaningowy, ale miejsce, gdzie promujemy aktywny styl życia – wszyscy nasi pracownicy mają to we krwi.


Jaromir Janczak

Dyrektor zarządzający

Mimo młodego wieku – jest już weteranem caravaningu i wytrawnym specjalistą. Jako dziecko zwiedzał polskie i niemieckie kempingi przyczepą, teraz podróżuje kamperem jeszcze dalej. Odbył najważniejsze szkolenia sprzedażowe i serwisowe u europejskich producentów luksusowych marek caravaningowych i bez zająknięcia odpowie na każde, nawet najbardziej skomplikowane pytanie. Z zamiłowania technik – dzięki aplikacji, którą sam stworzył można sterować inteligentnymi systemami w kamperze.

Jaromir Janczak

Przemek Wąsik

Kierownik działu sprzedaży pojazdów

Z wykształcenia prawnik, który każde wakacje spędza w przyczepie, a najbardziej lubi kempingi nad mazurskimi jeziorami. Po pracy oddaje się sędziowaniu zawodów zawodów piłkarskich, a w wakacje pakuje kampera i zwiedza europejskie stadiony piłkarskie. Szlify w obsłudze klienta zdobywał w Ikei, gdzie nauczył się słuchać klientów i doradzać im odpowiednie produkty. W przeszłości wspierał też firmy karawaningowe na targach, dzięki czemu poznał specyfikę branży.

Przemek Wąsik

Bartosz ciernicki

Asystent działu sprzedaży akcesoriów

Jego drugi dom to przyczepa na Helu, w której od dziecka spędza prawie każde wakacje. Kilka lat temu zaczął śmigać na wake boardzie, a jak wychodzi z wody to siada za konsolą i gra w GTA i Forza Horizon. Ale gry to nie jedyne jego powiązania z motoryzacją. Kilka lat temu otworzył firmę detailingową, gdzie z niezwykłą precyzją pracował nad upiększaniem samochodów. Teraz równie dokładnie dba o kampery i dzielnie wspiera Jaromira i Przemka w sprzedaży. Studiuje zarządzanie, gdzie uczy się m.in. o zarządzaniu konfliktami, gospodarowaniu relacjami, czy o doskonaleniu zawodowym. W WCC pomaga jak nikt inny i to nie tylko w dziale sprzedaży; zawsze uczynny i pozytywny. Jeszcze nie wie, jakie stanowisko będzie chciał objąć po skończeniu studiów.

Marek Andruchowycz
Michał Dąbrowski

Iwona Buczek

Specjalista do spraw sprzedaży hurtowej akcesoriów

Z zawodu ekonomistka, co przydaje się w jej pracy w WCC. Odpowiada za sprzedaż hurtową akcesoriów i musi dobrze liczyć, bo ilości sprzedawanych towarów liczy w tysiącach. Sprzedaje głównie do firm zabudowujących kampery, serwisów i wypożyczalni. Każdy z branży zna jej przemiły głos i wzbudza wielki szacunek znajomością każdej śrubki w kamperze. Aż trudno uwierzyć, że mimo młodego wieku w sprzedaży akcesoriów działa już 20 lat!!

Adam Oleszczuk

Dyrektor działu Pomorze

Tuż po studiach "siedział w kabelkach" jako inżynier elektronik. Dekadę temu, przez przypadek trafił do branży caravaningu i to jest jego życie. Potrafi naprawić i doposażyć każdego kampera i każdą przyczepę, a w swojej karierze zasłynął tym, że w przyczepie klienta zainstalował pralkę, zmywarkę i klimatyzację domową!
Caravaningiem rozkoszuje się w pracy, której ma tyle, że nie ma czasu na wyjazd. "Pracujemy, gdy klienci chcą odpocząć". Tak, czy inaczej, planuje wyprawę campervanem ze swoją żoną i dwójką dzieci.

Michał Dąbrowski

Przemek Różański

Doradca handlowy

Przygodę z caravaningiem zaczął od wypadów przyczepą z rodzicami. Wywodzi się z branży elektronicznej, ale traf chciał, że kolega namówił go na spróbowanie sił w caravaningu. Zaczął od sprzedaży akcesoriów, potem już całych kamperów. To było pięć lat temu, teraz z zamkniętymi oczami zainstaluje roletę, czy radio w kamperze. O dodatkach do kamperów wie zatem wszystko i swoją wiedzą będzie się dzielił z klientami w Kłębowie (Oddział Pomorze) jako specjalista od akcesoriów. Marzy mu się wyjazd kamperem z narzeczoną w Tatry, które uwielbia od lat. Potem chciałby zdobywać alpejskie szczyty.

Michał Dąbrowski

Monika Zawilińska

Prezes Zarządu

Zjeździła kamperem niemal całą Europę. Zawsze aktywna i żywiołowa, omija utarte szlaki, byle było ciekawiej, a swoim uśmiechem zaraża wszystkich. Jest też wytrawną żeglarką i często powtarza, jak bardzo żeglarstwo jest podobne do caravaningu. Jej wnikliwe oko dopatrzy się najdrobniejszych szczegółów i w staraniu się o perfekcję zawsze dopnie swego.

caravaning