Nie tylko salon sprzedaży

Warszawskie Centrum Caravaningu, to nie tylko salon caravaningowy, ale miejsce, gdzie promujemy aktywny styl życia – wszyscy nasi pracownicy mają to we krwi.


Jaromir Janczak

Dyrektor sprzedaży i serwisu

Mimo młodego wieku – jest już weteranem caravaningu i wytrawnym specjalistą. Jako dziecko zwiedzał polskie i niemieckie kempingi przyczepą, teraz podróżuje kamperem jeszcze dalej. Odbył najważniejsze szkolenia sprzedażowe i serwisowe u europejskich producentów luksusowych marek caravaningowych i bez zająknięcia odpowie na każde, nawet najbardziej skomplikowane pytanie. Z zamiłowania technik – dzięki aplikacji, którą sam stworzył można sterować inteligentnymi systemami w kamperze.

Jaromir Janczak

Przemek Wąsik

Specjalista do spraw sprzedaży pojazdów

Z wykształcenia prawnik, który każde wakacje spędza w przyczepie, a najbardziej lubi kempingi nad mazurskimi jeziorami. Po pracy oddaje się sędziowaniu zawodów zawodów piłkarskich, a w wakacje pakuje kampera i zwiedza europejskie stadiony piłkarskie. Szlify w obsłudze klienta zdobywał w Ikei, gdzie nauczył się słuchać klientów i doradzać im odpowiednie produkty. W przeszłości wspierał też firmy karawaningowe na targach, dzięki czemu poznał specyfikę branży.

Przemek Wąsik

Marek Andruchowycz

Kierownik działu sprzedaży akcesoriów

Uwielbia pływać z maską, ale u nas nurkuje w magazynie z akcesoriami, żeby zawsze dostarczyć to, czego potrzebuje klient. Zna w kamperze każdą śrubkę – w branży jest już od ponad 15 lat. Przerwał studia, żeby pomagać rodzicom w jednym z pierwszych salonów z przyczepami kempingowymi, ale swoje powołanie odkrył w akcesoriach karawaningowych. Doradzi najbardziej odpowiedni produkt z listy ponad 1000 pozycji, które znajdą się w naszym sklepie. Wiele z nich sprawdził osobiście podczas licznych podróży kamperem.

Marek Andruchowycz

Michał Dąbrowski

Specjalista do spraw sprzedaży akcesoriów

Pasjonat #wildcamping, zapalony rowerzysta i skuteczny event manager z wieloletnim doświadczeniem. Bez jego udziału nie odbyłoby się wiele maratonów, imprez sportowych i motoryzacyjnych.
Jego żywiołem jest błoto i ryk silników – nie przepuści żadnej imprezy off-roadowej. Na co dzień jeździ VW T5, którego sam przerobił, by z rodziną (i rowerem) przecierać nieodkryte szlaki. W dzikich miejscówkach pływa SUP-em, a zimą śmiga na snowboardzie (oczywiście freeride’owo).

Michał Dąbrowski

Monika Zawilińska

Prezes Zarządu

Zjeździła kamperem niemal całą Europę. Zawsze aktywna i żywiołowa, omija utarte szlaki, byle było ciekawiej, a swoim uśmiechem zaraża wszystkich. Jest też wytrawną żeglarką i często powtarza, jak bardzo żeglarstwo jest podobne do caravaningu. Jej wnikliwe oko dopatrzy się najdrobniejszych szczegółów i w staraniu się o perfekcję zawsze dopnie swego.

caravaning